Menu

Nová tvár Zvolena

Stabilita, bezpečnosť, overená lokalita a moderné bývanie
– to tvorí Rezidenciu HRON , ktorá sa vďaka záujmu obyvateľov
úspešne rozšíri a vybuduje novú tvár Zvolena.

Moderné bývanie vo Zvolene

Bývanie v modernej novostavbe vo Zvolene kombinuje spoľahlivé a funkčné riešenie pokojného a zároveň moderného bývania v blízkom okolí centra mesta. Predstavuje bezpečné zázemie v podobe veľkorysých vnútroblokov a ponúka nádherné výhľady na prírodné dominanty okolitej prírody.

Našou ambíciou bolo vytvoriť v blízkosti centra Zvolena moderné a vkusné bývanie pre všetkých, ktorí hľadajú skúsenosťami vybudovanú kvalitu podporenú dôrazom na príjemnú, rodinnú atmosféru nového domova.

Na prvú časť projektu v blízkom čase nadviaže architektonicky príbuzná druhá etapa s 83 bytmi.

90 bytov v 3 budovách

postavených v 1. etape

„Keď sme odkúpili projekt, vedeli sme, že táto nová lokalita si bude pýtať odvahu nielen vo svojej realizácii, ale tiež v obsadzovaní priestorov. Dnes môžeme povedať, že Zvolenčanov, ktorí radi určujú trendy a neboja sa nového, je tu naozaj dosť. Rezidencia Hron si našla svojich majiteľov,“ približuje začiatky projektu Ivana Nuchalik, projektová manažérka ARKON, a. s..
Ivana Nuchalik, Project Manager
83 bytov

v pláne pre 2. etapu

2021

rok plánovaného dokončenia Rezidencie HRON 2

„Prvá etapa výstavby Rezidencie HRON patrí medzi naše najlepšie projekty. A keďže ARKON neokliešťoval kvalitu, ba dokonca na nej staval už pri základnej myšlienke, naša spolupráca bola harmonická a výsledok priniesol adekvátnu hodnotu. Ak developer – akým je aj ARKON – preferuje predovšetkým kvalitné dispozičné riešenia, nevynímajúc dobre riešené parkovanie, predzáhradky i materiály, potom dáva aj nám projektantom možnosť ponúknuť architektonický zámer oveľa atraktívnejší a prepracovanejší.“
Július Žiška, STAVING PROJEKT
logo-rezidencia-hron

Podrobnejšie informácie k projektu
Rezidencia HRON 2 nájdete na stránke rezidenciahron.sk

Ďalšia referencia

Bytové a obchodné
projekty v regiónoch

Prejsť na referenciu