Menu

Konsolidujeme maloobchodné priestory na Slovensku

V projekte Cronos využívame naše skúsenosti v budovaní a správe nehnuteľností a obnovujeme potenciál obchodných priestorov, ktoré nezapadajú do investičnej stratégie veľkých prominentných investorov.

Keď spojenie obchodných
centier prináša ovocie

Sme presvedčení, že atomizovaný trh maloobchodných priestorov naprieč Slovenskom ponúka obrovský potenciál. Vďaka našim skúsenostiam dokážeme obchodné centrá a domy spravovať efektívnejšie, a tým vytvárať priestor pre modernizáciu a vylepšenie ich prevádzky. Sústredíme sa na konsolidáciu existujúcich priestorov, ktoré stratili svoju pôvodnú atraktivitu. Naším cieľom je obnoviť ich a vrátiť do nich život. A starať sa o ne dlhodobo.

„Nezaujímame sa o výstavbu nových „krabíc“ na okrajoch obcí, my sa snažíme oživovať najmä existujúce budovy, ktoré sú často v centrách miest. A tým priniesť ľuďom v regiónoch obnovené obchodné centrá so všetkými službami, ktoré reálne potrebujú.“
Lukáš Gibaľa, Project Manager
"ARKON je jeden z našich najobľúbenejších klientov. Je to pochopiteľné, keďže zdieľame rovnaké hodnoty v podnikaní. Okrem čestnosti, ľudskosti a profesionality mame spoločné presvedčenie, že kľúčom k úspechu je spoločensky zodpovedné podnikanie. Pre nás ako advokátov je počas riešenia zložitých transakcii veľkou výhodou, ak sa vieme spoľahnúť, že klient dodrží svoje slovo aj bez zmluvy. A ARKON v tomto nikdy nesklamal."
Andrej Leontiev, partner, TaylorWessing

Cronos
v číslach

2015 rok otvorenia nášho prvého obchodného centra Galéria Lučenec
190 000 m2 celková prenajímateľná plocha
>10 mil. eur ročné tržby
Webové stránky galerialc.sk m-market.sk shoppingpalace.sk urbankosice.sk posta1930.sk

Ďalšia referencia

GA Drilling: Sme súčasťou úžasného
príbehu technológie, ktorá môže zmeniť svet

Prejsť na referenciu