Menu

Nová tvár Zvolena

Stabilita, bezpečnosť, overená lokalita a moderné bývanie
– to tvorí Rezidenciu HRON , ktorá sa vďaka záujmu obyvateľov
úspešne rozšíri a vybuduje novú tvár Zvolena.

Moderné bývanie vo Zvolene

Bývanie v modernej novostavbe vo Zvolene kombinuje spoľahlivé a funkčné riešenie pokojného a zároveň moderného bývania v blízkom okolí centra mesta. Predstavuje bezpečné zázemie v podobe veľkorysých vnútroblokov a ponúka nádherné výhľady na prírodné dominanty okolitej prírody.

Našou ambíciou bolo vytvoriť v blízkosti centra Zvolena moderné a vkusné bývanie pre všetkých, ktorí hľadajú skúsenosťami vybudovanú kvalitu podporenú dôrazom na príjemnú, rodinnú atmosféru nového domova.

Na prvú časť projektu v blízkom čase nadviaže architektonicky príbuzná druhá etapa s 83 bytmi, ktorej výstavba už aktuálne prebieha.

90 bytov v 3 budovách

postavených v 1. etape

„Keď sme odkúpili projekt, vedeli sme, že táto nová lokalita si bude pýtať odvahu nielen vo svojej realizácii, ale tiež v obsadzovaní priestorov. Dnes môžeme povedať, že Zvolenčanov, ktorí radi určujú trendy a neboja sa nového, je tu naozaj dosť. Rezidencia Hron si našla svojich majiteľov,“ približuje začiatky projektu Ivana Nuchalik, manažérka pre predaj nehnuteľností ARKON, a. s..
Ivana Nuchalik, Real Estate Sales Manager
83 bytov

v pláne pre 2. etapu

2021

rok plánovaného dokončenia Rezidencie HRON 2

„Prvá etapa výstavby Rezidencie HRON patrí medzi naše najlepšie projekty. A keďže ARKON neokliešťoval kvalitu, ba dokonca na nej staval už pri základnej myšlienke, naša spolupráca bola harmonická a výsledok priniesol adekvátnu hodnotu. Ak developer – akým je aj ARKON – preferuje predovšetkým kvalitné dispozičné riešenia, nevynímajúc dobre riešené parkovanie, predzáhradky i materiály, potom dáva aj nám projektantom možnosť ponúknuť architektonický zámer oveľa atraktívnejší a prepracovanejší.“
Július Žiška, STAVING PROJEKT
logo-rezidencia-hron

Podrobnejšie informácie k projektu
Rezidencia HRON 2 nájdete na stránke rezidenciahron.sk

Ďalšia referencia

eROBOT: Viac robotov v priemysle
nemusí znamenať viac problémov.
Vďaka jedinečnej technológii…

Prejsť na referenciu