Menu
Arkon

O nás

Zaujímajú nás investície,
ktoré vytvárajú hodnoty.

„Do každej príležitosti sa snažíme vstúpiť ako strategický investor. Skladáme tím správnych ľudí, ktorí robia všetko pre ďalší rozvoj investície. Dávame tiež manažmentu priestor, aby firma mohla pod ich rukami rásť. A to dlhodobo a stabilne. Je to spôsob vytvárania trvalých hodnôt, ktorý nás baví.“

Andrej Konkoľ, generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti ARKON
13

členov tímu ARKON

10 rokov

na trhu

19

doteraz zrealizovaných investičných a developerských projektov

Andrej Konkoľ

CEO and Founder

Keď som v roku 2010 založil ARKON ako pokračovanie mojich podnikateľských začiatkov, chcel som dať dokopy tím správnych ľudí a nájsť si vlastné miesto v biznise. Dnes spolu s ľuďmi, ktorých pokladám viac za priateľov ako kolegov, tvoríme stratégiu a snažíme sa rozvíjať firmu tak, aby nás to neprestalo nikdy baviť. Som rád, že sme aj napriek dnešnej veľkosti zostali malou a pružnou firmou. A teším sa každý deň, že sa nám stále darí nájsť dostatočne veľké, ale dosiahnuteľné ciele a napĺňať ich.

Ivana Nuchalik

Real Estate Sales Manager

Cením si, že sa moja práca v ARKONe točí okolo ľudí. Starám sa pri developerských projektoch o klientov od prvého kontaktu až po kúpu bytov. Zároveň pracujem s tímom ľudí, ktorí sú mi blízki a od ktorých sa dokážem profesne veľa naučiť. ARKON je firma tvorená ľuďmi, ktorí sa o seba vzájomne starajú a zaujímajú. A to je hodnota, ktorá je na nezaplatenie.

Martin Koreň

Investment Manager

Z bankovej praxe viem, že investovať sa dá na sto spôsobov. ARKON pracuje s každou investíciou starostlivo a snaží sa vrátiť konkrétnej firme aj spoločnosti okolo nej viac, ako od nej dostal. Cením si, že pre ARKON môžem vyhľadávať vhodné investície a starať sa o ne. A to s podporou Andreja, ktorý mi dopraje pri práci dostatočnú voľnosť. Pritom nezabúda na ľudský prístup a súčasne je pripravený riešiť akýkoľvek problém.

Martina Švecová

Credit Specialist

V ARKONe sa starám o úverové portfólio našich firiem a komunikáciu s bankami. Pripravujem finančné podklady našich projektov, aby projektoví manažéri mohli nerušene investície rozvíjať. ARKON je od roku 2008 doslova moja rodina. Cením si, že v nej vládne starostlivosť ako najvyššia priorita, či už dovnútra alebo k zákazníkom. V ARKONe sme dobrý tím, ktorý sa aj v turbulentných časoch dokáže posúvať vpred.

Jarmila Kaššová

Project Engineering Coordinator

V ARKONe sa starám o inžiniering, čiže technickú podporu pri developerských projektoch. Som technický človek a v ARKONe som našla všetko, čo ma pri práci baví. Skvelých ľudí, možnosť riešiť zadania samostatne podľa najlepšieho vedomia a zároveň priestor na sebarealizáciu. To najlepšie na ARKONe je však konzistentnosť, akou ideme za svojimi cieľmi. To všetko sú dôvody, prečo som v ARKONe už od jeho vzniku.

Marek Marcinek

Head of Real Estate

Mám tú česť byť súčasťou ARKONu od úplného začiatku. Keď mi Andrej predstavil svoju predstavu o firme, neváhal som ani chvíľu. Odvtedy zodpovedám za development našich projektov a pomáham kolegom s ich plynulým priebehom. Som presvedčený, že práve ľudský prístup v rámci firmy je kľúčom ku kvalitným výsledkom, ktoré dosahujeme. A takisto zdrojom energie, ktorá nám pomáha ďalej rásť.

Radoslava Bačíková

Office Manager

ARKON síce nie je veľká firma, ale dokáže robiť veľké veci. Som rada, že som súčasťou tímu ľudí, ktorí pracujú s veľkým nasadením na dosahovaní svojich jasných a zmysluplných cieľov, a súčasne myslia na slabších a pomáhajú ľuďom, krajine aj sebe navzájom. V ARKONe vediem administratívnu agendu a som podporou vedeniu aj celému tímu. Ako človek prvého kontaktu sa snažím o udržiavanie príjemnej atmosféry, v ktorej naša spoločnosť dlhodobo a spoľahlivo funguje.

Matúš Dunaj

Business Development Manager

V ARKONe sa spolupodieľam na tvorbe firemnej stratégie a aktívne vyhľadávam nové projekty, obchodné partnerstvá a príležitosti. Cením si, že môžem prebrať zodpovednosť a byť súčasťou samotných transakčných procesov a doručovaní projektov, ktoré ma svojou náročnosťou profesionálne posúvajú ďalej. Napriek tomu, že pracujeme na hodnotných projektoch, máme vo firme uvoľnenú a priateľskú atmosféru.

Roman Dorov

Health and Safety Manager

V ARKONe som začínal v projekte Galéria Lučenec a keď sme si s vedením padli do oka, rozhodol som sa zostať. Mám na starosti zavádzanie, udržiavanie a kontrolu systémových prvkov na všetkých úrovniach riadenia BOZP. Som presvedčený, že zvládnutá bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci nielen šetrí firme financie, ale aj zvyšuje produktivitu a na konci dňa aj reputáciu jednotlivých projektov.

Michal Jakobei

Technical Manager

Mám to šťastie byť so značkou ARKON prepojený po celý môj profesionálny život. Počas stáže na vysokej škole som sa podieľal na príprave viacerých projektov v real estate a dnes sa full-time venujem technickému zabezpečeniu projektov pred začatím výstavby. Na ARKONe je vzácne, že priateľská atmosféra a skvelý tím ľudí tu nie sú len frázou. Práve naopak, vďaka pomoci kolegov tu vie každý rásť.

Tomáš Zverbík

Technology & Innovations Manager

V ARKONe búram stereotypy a transformujem ju na modernú a digitálnu spoločnosť. Andrej vytvoril ideálne pracovné prostredie, v ktorom sa otvárajú možnosti kreativite a transparentnej komunikácii. Keď k tomu pridám svoje komunikačné zručnosti a skúsený tím priateľských kolegov, naše know-how a zapálenie pre vec sa spájajú a generujú úspechy. K rozhodovaniam a tvorbe úspešného biznisu som vo svojej doterajšej kariére takto blízko ešte nebol. Je to obrovská príležitosť učiť sa nové veci a výrazne sa posúvať vpred.

Ak vás zaujíma, čo robíme, určite si pozrite
naše portfólio alebo nás kontaktujte.